Budownictwo

Nieruchomości od dewelopera w Krakowie – mieszkanie czy dom?

Deweloperzy działający na krakowskim rynku mieszkaniowym oferują dzisiaj swoim klientom nie tylko lokalne mieszkalne, ale również domy.

Coraz więcej osób zamierzających zakupić własną nieruchomość mieszkalną w Krakowie zadaje sobie pytanie – czy lepiej zdecydować się na mieszkanie, a może na dom, który zbudował deweloper Kraków. Na co warto się zdecydować?

 

Nowe mieszkania w Krakowie – najpopularniejszy wybór

Zakupienie mieszkania jest nadal najczęściej podejmowaną decyzją w Krakowie. Krakowski rynek mieszkaniowy oferuje dostęp do szerokiej gamy nieruchomości – także tych z rynku pierwotnego, gdzie na zainteresowanych zakupem czekają zarówno małe kawalerki, jak i duże apartamenty.

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się te zlokalizowane w oddaleniu od centrum, miasta, jednak dobrze z nim skomunikowane.

 

Takie mieszkania od dewelopera w Krakowie są także często kupowane w celach inwestycyjnych. Przekształcane są następnie w apart-hotele, czyli w apartamenty na wynajem krótkoterminowy. Również kupowane są w celu wynajmu długoterminowego, na przykład studentom albo pracownikom.

 

Nowe domy w Krakowie – czy warto je kupować?

Na krakowskim rynku nieruchomości od niedawna coraz większym zainteresowaniem cieszą się również nowe domy realizowane deweloperów.

 

Wybierając dom, który wybudował deweloper Kraków, nie trzeba zajmować się samodzielnie prowadzeniem prac w tym zakresie. To duża oszczędność czasu, a także nerwów, o czym wie chyba każdy, kto kiedykolwiek podjął się takiego zadania.

 

Nowe domy deweloperskie w Krakowie zlokalizowane są głównie w dzielnicach oddalonych od centrum, a także w miejscowościach za Krakowem, dzięki czemu ich ceny również plasują się na atrakcyjnym poziomie.

 

Deweloperzy oferują zainteresowanym kupnem klientom domy wolnostojące, a także domy bliźniacze oraz domy szeregowe. Ceny za jeden metr kwadratowy są często tańsze od cen mieszkań, co jest dodatkowym atutem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 6 =