Biznes, Firma, E-biznes

Klasyczne meble recepcyjne: eleganckie i funkcjonalne

W recepcji wita się klienta. Warto więc zadbać o jej reprezentacyjny wygląd. Świetnym wyborem mogą być klasyczne meble recepcyjne.

Trwałe i eleganckie drewno naturalne, ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne, efektowne detale oraz oświetlenie – meble przeznaczone do recepcji powinny wyróżniać się najwyższą jakością. Takie wymagania spełniają między innymi meble recepcyjne Stolbar, które wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Jak wyposażyć recepcję?

Recepcja w hotelu, pensjonacie, ale również w firmie powinna być miejscem, które będzie wizytówką biznesu. Jako że to właśnie tam przyjmuje się klientów, recepcja powinna być wyposażona w odpowiednie meble umożliwiające ich obsługę. Podstawa to lada recepcyjna, lecz poza nią do recepcji stosuje się również inne umeblowanie. Może mieć różne style – klasyczny, nowoczesny. Tam, gdzie celem jest stworzenie efektu wyszukanej elegancji, szyku, ale też domowej przytulności, warto postawić na ponadczasową klasykę. Drewniane meble do recepcji są doskonałym wyborem dla każdej firmy, która poszukuje wyposażenia wyróżniającego się niebanalnym wyglądem, ale również trwałością i wytrzymałością na wiele lat. 

Drewniane meble recepcyjne – rodzaje

W kategorii drewnianych mebli recepcyjnych znajduje się wiele różnych produktów, które mogą być dostosowane indywidualnie do konkretnego miejsca. Właśnie dlatego takie meble najczęściej wykonuje się na wymiar – wtedy mogą być one dopasowane do dostępnej przestrzeni i optymalnie ją wykorzystywać.

Do drewnianych mebli recepcyjnych zalicza się między innymi:

  • lady recepcyjne – podstawowe wyposażenie w każdej recepcji, które służy do przyjmowania klientów, wyposażona jest najczęściej w dwa blaty – jeden przeznaczony dla klienta, natomiast drugi dla pracownika, może zawierać też dodatkowe szuflady, szafki
  • meble do przechowywania – dodatkowe meble do recepcji, które służą do przechowywania w niej potrzebnego wyposażenia, produktów przeznaczonych na sprzedaż, nagród, na przykład szafki, witryny, kontenerki
  • tablice na klucze – to meble stosowane w obiektach noclegowych jak hotele, pensjonaty, które wyposażone są w haczyki lub przegródki do przechowywania kluczy
  • krzesła, fotele biurowe – jest to wyposażenie niezbędne dla pracownika recepcji

Warto także wskazać, że meble recepcyjne mogą być uzupełnione o systemy oświetleniowe. Mogą mieć postać daszku, na którym montuje się oczka świetlne kierujące światło na blat. Stosuje się również oświetlenie dekoracyjne, na przykład w postaci taśm LED w różnych kolorach.

Klasyczne meble recepcyjne – gdzie można je zamówić?

Obecnie klasyczne meble recepcyjne wykonane z naturalnego drewna wykonywane są przez wiele firm. Najlepiej zdecydować się wtedy na zabudowę wykonaną na indywidualne zamówienie, które będą wyróżniały się perfekcyjnym dopasowaniem. Warto wtedy powierzyć ich wykonanie firmie z wieloletnim doświadczeniem. Drewniane meble recepcyjne Stolbar to popularna propozycja przeznaczona dla firm, które poszukują zabudowy wyróżniającej się nie tylko zachwycającym wyglądem, lecz również funkcjonalnością.

One thought on “Klasyczne meble recepcyjne: eleganckie i funkcjonalne

  • Warto jest zastanowić sie nad umeblowaniem recepcji z uwagi na to, ze osoba, która wchodzi do danego hotelu, czy ośrodka zwraca pierwszą uwage właśnie na to jak recepcja wyglada. Wszystko powinno być schludne oraz czyste.

    Meble powinny być równiez wykonane konkretnie bo jest to zakup na długie lata.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

39 + = 46