Zdrowie, Medycyna

Endermologia Kraków – cellulitowi mówimy: STOP!

Cellulit to gromadząca się najczęściej na udach tkanka tłuszczowa, która w dzisiejszych czasach stanowi zmorę większości kobiet. Inaczej nazywany jest także “skórką pomarańczową”, ponieważ w swojej strukturze bardzo przypomina powierzchnię owoców cytrusowych. Pojawia się najczęściej w okolicach ud oraz brzucha. Na przestrzeni ostatnich lat stworzono wiele kosmetyków o unikalnej recepturze, które pomagają zahamować rozwój cellulitu w różnych jego stadiach. Nie wszystkie z nich odznaczają się jednakową skutecznością, dlatego warto zadbać o stosowanie właściwych zabiegów leczniczych. Należy do nich endermologia. Sprawdźmy, dlaczego ten zabieg jest dziś tak bardzo polecany i popularny! Czy endermologia Kraków jest kosztowna?

Endermologia Kraków –  ratunek dla zmęczonej skóry

 

Zabieg endermologii w Krakowie oraz innych miastach wykonywany jest przy użyciu specjalnego masażera, którego praca odbywa się przy ruchu specyficznie zaprojektowanych głowic. Odpowiedzialne są one za to, aby skóra naprzemiennie rolowana była do wewnątrz oraz na zewnątrz. Właśnie dzięki takim ruchom pobudzone zostają najgłębsze warstwy naszej skóry. Istotną sprawą jest tutaj pobudzenie wszystkich fragmentów tkanek łącznych, aby krążenie żylne przybrało na sile. Naturalnym następstwem tego zabiegu jest stopniowe zanikanie tkanki tłuszczowej. Zredukowany tłuszcz nie będzie wchłaniany przez nasz organizm, ponieważ pozbędziemy się go razem z produktami wydalniczymi.

 

Endermologia Kraków – koniec zmartwień przez “skórkę pomarańczową”!

 

Intensywna endermologia Kraków ma na celu stopniową stymulację komórek odpowiedzialnych za rozrastanie się tłuszczu. Masażer stymulować będzie także fibroblasty, czyli elementy tkanki łącznej, która wydziela kolagen oraz elastyny. Efekt to zwiększona elastyczność i jędrność naszej skóry na udach. Przy intensywnie przeprowadzonym zabiegu można zauważyć, że tkanka tłuszczowa ulega wręcz ekspresowemu spalaniu. Skuteczna endermologia Kraków nie dość, że usuwa tłuszcz z adipocytów, to jeszcze pilnuje, by komórki tłuszczowe nie tworzyły skupisk. Niescalone są znacznie słabsze i łatwo je zredukować. Im większa liczba stosowanych zabiegów – tym gładsza powierzchnia skóry.

 

Endermologia Kraków – jak często stosować?

Lekarze radzą, aby ilość stosowanych zabiegów endermologii Kraków dostosować do etapów rozwinięcia cellulitu. Standardowo endermologia Kraków polecana jest w formie dwunastu zabiegów po dwa razy w tygodniu. Po tym czasie uczęszcza się na tzw. “zabiegi uzupełniające”, maksymalnie dwa razy w ciągu miesiąca. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by endermologia Kraków była wykorzystywana przez wszystkie Panie w formie zabiegu czysto profilaktycznego. Po zaledwie kilku spotkaniach łatwo zauważyć można stan poprawy. Do zabiegu zachęcać powinna także jego stosunkowo niska cena. Fachowa endermologia Kraków dostępna jest już za około 150 – 200 złotych w większości gabinetów odnowy biologicznej na terenie całego województwa Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + = 25